Rehberiniz sizi bekliyor.

Fuarlar, yeni iş bağlantıları, partnerlik ve acenelik anlaşmaları yapma açısından işdünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bir çok firma fuarlar aracılığıyla mal ve hizmet satışı yapmak ya da doğrudan firma tanıtımı gerçekleştirmek için uluslararası bir platform yakalar. Bir çok işletmenin fuara katılım amacına ulaşabilmesi için çoğu zaman profesyonel bir rehbere ihtiyacı vardır. Almanya Fuar Rehberi bu anlamda Almanya'da katılacağınız fuarlarda veya diğer etkinliklerde ya da görüşmelerde hizmetinize hazırdır.     

 

Almanya'da rehber talep edebileğiniz önümüzdeki dönemin bazı önemli fuarlarını, tarihlerine göre sıralanmış şekilde, aşağıda görebilirsiniz. Katılmak istediğiniz fuar, sempozyum veya konferans bunlar arasında yer almıyorsa bile bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyiniz! Almanya Fuar Rehberi size uygun bir çözüm mutlaka bulacaktır. Ekranın sağ tarafında yer alan iletişim formunu kullanarak, katılmak istediğiniz fuara veya etkinlik hakkında temel bilgileri ve gelecek olan kafile ile ilgili önemli notları iletmeniz yeterli.

 


Gamescom - Elektronik Eğlence Fuarı | KÖLN | 13.08 - 17.08.2014

Gamescom, fuarın kurulu olduğu alan ve ziyaretçi sayısı kıstas alındığında, dünyanın en büyük interaktif elektronik eğlence, video ve bilgisayar oyunu fuarı. Elektronik eğlence sektörünün dünya çapında öneme sahip bir kaç buluşmasından biri olan Gamescom, uzmanların (ki bunlara sektörde faaliyet gösteren her türlü firma dahil) ve tüketicilerin farklı alanlarda ağarlandığı bir fuar. Fuara, önümüzdeki yıl da, dünyanın onlarca farklı ülkesinden 600'den fazla sergici bekleniyor.

225,00 €
Bu fuar için rehber talep et
Die Internationale Funkausstellung IFA - Elektonik Tüketim Mamülleri Fuarı | BERLIN | 05.09 - 10.09.2014

IFA, geçmişi 1920'li yıllara dayanan dünyanın en eski endüstri fuarlarından biri. İki yılda bir düzenlenen IFA, AR-GE ve elektonik tüketim mamülleri alanında uzmanlaşmış bir fuar. 100'den fazla ülkeden gelen 1.000'den firmanın hazır bulunduğu fuarda, dünya çapında pazarlanan veya pazarlanacak olan her türlü elektronik tüketim mamülü sergileniyor. Bu yüzden dünyanın elektonik tüketim mamülleri camekanı olarak adlandırılan IFA'da, son kullanıcıdan üreticiye ya da perakendeciden uzmanlara kadar elektronik endüstrisi zincirinin tüm halkalarını görmek mümkün.

250,00 €
Bu fuar için rehber talep et
photokina - Film ve Fotoğraf Teknolojisi Fuarı | KÖLN | 16.09 - 21.09.2014

Her iki yılda bir kapılarını açan photokina, dünyanın en önemli film ve fotoğraf teknolojisi fuarı konumunda. Her kurulduğunda 50'den fazla ülkeden gelen yaklaşık 1.600 sergiciye evsahipliği yapan photokina, 200 bin metrekarelik fuar alanıyla ve 160 binden fazla ziyaretçisiyle devasa bir organizasyon. Film ve fotoğraf teknolojisindeki her türlü yeniliğin uzman ve tüketicilerin beğenisine sunulduğu, onlarca konferans, tartışma toplantısı ve kongrenin düzenlendiği photokina'da bulunmuş olmak, sektörde faaliyet gösteren firmalar için adeta bir zorunluluk.

225,00 €
Bu fuar için rehber talep et
Internationale Automobilausstellung IAA - Uluslararası Otomobil Fuarı | FRANKFURT ve HANNOVER | 25.09 - 02.10.2014

Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı (IAA) Paris'ta yapılan Autosalon ve Tokyo'daki Motor Show'un yanı sıra dünyanın en önemli otomobil sergisi olarak kabul ediliyor. İhtisas çevrelerinin ve tüketicilerin farklı günlerde ziyaret edebildiği IAA-Frankfurt'a paralel olarak Hannover'de IAA-İş Araçları Fuarı düzenlecektir. 

225,00 €
Bu fuar için rehber talep et
Frankfurter Buchmesse - Uluslararası Kitap Fuarı | FRANKFURT | 08.10 - 12.10.2014

500 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Uluslararası Frankfurt Kitap Fuarı, dünya çapında üne ve saygınlığa sahip. Dünya çapındaki ilk uluslararası kitap sergisi olarak kabul edilen fuar, literatür dünyasının en önemli temsilcilerinin ve entellektüellerin buluşma mekanı haline gelmiş durumda.

225,00 €
Bu fuar için rehber talep et
Consumenta | NÜRNBERG | 01.11 - 09.11.2014

Nürnberg Fuarı'nın en gözde etkinliği olan Consumenta, uzmanlık alanları lifestyle, wellness, etkinlik ve içdizayn olan işdünyasını bir araya getiriyor. Farklı sektörlerden yaklaşık 1.000 sergicinin buluştuğu b2b fuarı, özellikle yeni ve trend ürünlerin sergilendiği etkileyici ve cezbedici bir mekan. Consumenta'ya yakın tarihlerde Nürnberg Fuar Alanı'nda kurulan IENA adlı fuarda ise tanınmış veya tanınmayan yüzlerce mucit, buluşlarını uzman ziyaretçilerin ve meraklılarının beğenisine sunuyorlar.

250,00 €
Bu fuar için rehber talep et
CeBIT - Uluslararası Bilişim Teknolojileri Fuarı | HANNOVER | 16.03 – 20.03.2015

Uluslararası Bilişim Teknolojileri Fuarı CeBIT ismi, bilgisayar teknolojisi ve bilişim sektöründe hizmet veren herkesin bildiği, dünya çapında en önemli etkinlik. Hannover Fuar alanındaki CeBIT, branştaki yenilikleri birinci elden öğrenmek ve dünya çapında yeni iş bağlantıları sağlamak için mükemmel bir platform. Fuar, dünya çapında yaşanan geniş katılımdan dolayı İstanbul'daki CeBIT'den farklı bir yapıya sahip. CeBIT Hannover 2014 yılı fuarın itibaren yalnızca uzman çevrelere ve işadamlarına yönelik hizmet veriyor.

250,00 €
Bu fuar için rehber talep et
Leipziger Buchmesse - Leipzig Kitap Fuarı | LEIPZIG| 12.03 - 15.03.2015

Leipzig Kitap Fuarı, Almanya'dan ve Dünya'nın onlarca ülkesinden gelen 2 binden fazla sergicinin bir araya geldiği bir kitap ve medya ortamı. Frankfurt Kitap Fuarı'nın yanı sıra medya dünyasında önemli bir konuma sahip olan Leipzig Kitap Fuarı, çok sayıda okuma etkinliği, uzman konuşması, edebi sohbet, meslek içi eğitim seminerinin yanı sıra sarraflara ve internet ortamındaki yayınlara uygun bir platform sunuyor.

250,00 €
Bu fuar için rehber talep et

 

Lütfen Dikkat! 

 

Ekibimizde yer alan rehberlerin tamamı akademik eğitim almış, genel kültür düzeyi yüksek, çok iyi derecede Türkçe ve Almancanın yanı sıra yeterli derecede İngilizce dilbilgisine sahiptir.    

 

Günlük azami çalışma süresi, molalar dahil 10 saattir. Her fuar gezisine ili ila üç saatlik şehir turu dahildir. Yapılacak önemli görüşmelerden en az bir hafta önce rehberin konu hakkında önbilgi edinmesine olanak sunmak için yeterince bilgi verilmesi, gerekmesi halinde okuması için makale ve benzeri metinlerin iletilmesi gerekmektedir. Aksi görüş bildirilmediği müddetçe şehir turunun rotası rehber tarafından belirlenir. Kafilenin küçük gruplara dağılması halinde, rehber en büyük gruba veya aksi takdirde kafilenin mutabık olduğu bir diğer gruba eşlik eder.

 İLETİŞİM FORMU

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.