Rehberiniz sizi bekliyor

Fuarlar, yeni iş bağlantıları, partnerlik ve acenelik anlaşmaları yapma açısından işdünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bir çok firma fuarlar aracılığıyla mal ve hizmet satışı yapmak ya da doğrudan firma tanıtımı gerçekleştirmek için uluslararası bir platform yakalar. Bir çok işletmenin fuara katılım amacına ulaşabilmesi için çoğu zaman profesyonel bir rehbere ihtiyacı vardır. Almanya Fuar Rehberi bu anlamda Almanya'da katılacağınız fuarlarda veya diğer etkinliklerde ya da görüşmelerde hizmetinize hazırdır.     

 

Almanya'da rehber talep edebileğiniz önümüzdeki dönemin bazı önemli fuarlarını, tarihlerine göre sıralanmış şekilde, aşağıda görebilirsiniz. Katılmak istediğiniz fuar, sempozyum veya konferans bunlar arasında yer almıyorsa bile bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyiniz! Almanya Fuar Rehberi size uygun bir çözüm mutlaka bulacaktır. Ekranın sağ tarafında yer alan iletişim formunu kullanarak, katılmak istediğiniz fuara veya etkinlik hakkında temel bilgileri ve gelecek olan kafile ile ilgili önemli notları iletmeniz yeterli.

 


Leipziger Buchmesse - Leipzig Kitap Fuarı LEIPZIG | 17.03 - 20.03.2016

Leipzig Kitap Fuarı, Almanya'dan ve Dünya'nın onlarca ülkesinden gelen 2 binden fazla sergicinin bir araya geldiği bir kitap ve medya ortamı. Frankfurt Kitap Fuarı'nın yanı sıra medya dünyasında önemli bir konuma sahip olan Leipzig Kitap Fuarı, çok sayıda okuma etkinliği, uzman konuşması, edebi sohbet, meslek içi eğitim seminerinin yanı sıra sarraflara ve internet ortamındaki yayınlara uygun bir platform sunuyor.

195,00 €

CeBIT - Uluslararası Bilişim Teknolojileri Fuarı | HANNOVER | 14.03 – 18.03.2016

Uluslararası Bilişim Teknolojileri Fuarı CeBIT ismi, bilgisayar teknolojisi ve bilişim sektöründe hizmet veren herkesin bildiği, dünya çapında en önemli etkinlik. Hannover Fuar alanındaki CeBIT, branştaki yenilikleri birinci elden öğrenmek ve dünya çapında yeni iş bağlantıları sağlamak için mükemmel bir platform. Fuar, dünya çapında yaşanan geniş katılımdan dolayı İstanbul'daki CeBIT'den farklı bir yapıya sahip. CeBIT Hannover 2014 yılı fuarın itibaren yalnızca uzman çevrelere ve işadamlarına yönelik hizmet veriyor.

195,00 €

Gamescom - Elektronik Eğlence Fuarı | KÖLN | 17.08 - 21.08.2016

Gamescom, fuarın kurulu olduğu alan ve ziyaretçi sayısı kıstas alındığında, dünyanın en büyük interaktif elektronik eğlence, video ve bilgisayar oyunu fuarı. Elektronik eğlence sektörünün dünya çapında öneme sahip bir kaç buluşmasından biri olan Gamescom, uzmanların (ki bunlara sektörde faaliyet gösteren her türlü firma dahil) ve tüketicilerin farklı alanlarda ağarlandığı bir fuar. Fuara, önümüzdeki yıl da, dünyanın onlarca farklı ülkesinden 600'den fazla sergici bekleniyor.

195,00 €

Die Internationale Funkausstellung IFA - Elektonik Tüketim Mamülleri Fuarı | BERLIN | 04.09 - 09.09.2015

IFA, geçmişi 1920'li yıllara dayanan dünyanın en eski endüstri fuarlarından biri. İki yılda bir düzenlenen IFA, AR-GE ve elektonik tüketim mamülleri alanında uzmanlaşmış bir fuar. 100'den fazla ülkeden gelen 1.000'den firmanın hazır bulunduğu fuarda, dünya çapında pazarlanan veya pazarlanacak olan her türlü elektronik tüketim mamülü sergileniyor. Bu yüzden dünyanın elektonik tüketim mamülleri camekanı olarak adlandırılan IFA'da, son kullanıcıdan üreticiye ya da perakendeciden uzmanlara kadar elektronik endüstrisi zincirinin tüm halkalarını görmek mümkün.

175,00 €

Internationale Automobilausstellung IAA - Uluslararası Otomobil Fuarı | FRANKFURT ve HANNOVER | 17.09 - 27.09.2015

Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı (IAA) Paris'ta yapılan Autosalon ve Tokyo'daki Motor Show'un yanı sıra dünyanın en önemli otomobil sergisi olarak kabul ediliyor. İhtisas çevrelerinin ve tüketicilerin farklı günlerde ziyaret edebildiği IAA-Frankfurt'a paralel olarak Hannover'de IAA-İş Araçları Fuarı düzenlecektir. 

195,00 €

Frankfurter Buchmesse - Uluslararası Kitap Fuarı | FRANKFURT | 14.10 - 18.10.2015

500 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Uluslararası Frankfurt Kitap Fuarı, dünya çapında üne ve saygınlığa sahip. Dünya çapındaki ilk uluslararası kitap sergisi olarak kabul edilen fuar, literatür dünyasının en önemli temsilcilerinin ve entellektüellerin buluşma mekanı haline gelmiş durumda.

195,00 €

Consumenta | NÜRNBERG | 24.10 - 01.11.2015

Nürnberg Fuarı'nın en gözde etkinliği olan Consumenta, uzmanlık alanları lifestyle, wellness, etkinlik ve içdizayn olan işdünyasını bir araya getiriyor. Farklı sektörlerden yaklaşık 1.000 sergicinin buluştuğu b2b fuarı, özellikle yeni ve trend ürünlerin sergilendiği etkileyici ve cezbedici bir mekan. Consumenta'ya yakın tarihlerde Nürnberg Fuar Alanı'nda kurulan IENA adlı fuarda ise tanınmış veya tanınmayan yüzlerce mucit, buluşlarını uzman ziyaretçilerin ve meraklılarının beğenisine sunuyorlar.

195,00 €

Önemli Notlar

Ekibimizde yer alan rehberler/tercümanlar üniversite eğitim almış, genel kültür düzeyi yüksek, çok iyi derecede Türkçe ve Almancanın yanı sıra çoğu zaman yeterli derecede İngilizce dilbilgisine sahiptir.    

 

Tercümanın/rehberin azami günlük çalışma süresi, öğle arası ve diğer paydoslar dahil 10 saattir. Tercüman/rehber yalnızca makul sayıda yazılı belgenin sözlü tercümesini yapar fakat yazılı çevirisini üstlenmez. Tercümanın/rehberin günlük hizmeti esnasında ortaya çıkan her türlü masrafı (yemek, giriş ücretleri ve ulaşım masrafları gibi) müşteri tarafından karşılanır. Hizmet için kesilecek fatura KDV içermez. Hizmet için anlaşma sağlanması halinde fatura bedelinin yüzde 20'si Western Union üzerinden ön ödeme ile yapılır.

 

Rehberin/tercümanın uzmanlık gerektiren konularda bilgi edenmesi için gerekli her türlü metin müşteri tarafından rehbere/tercümana, iş başlamadan en geç bir hafta önce verilir.

 

Aksi görüş bildirilmediği müddetçe şehir turunun rotası rehber tarafından belirlenir. Kafilenin küçük gruplara dağılması halinde, rehber en büyük gruba veya aksi takdirde kafilenin mutabık olduğu bir diğer gruba eşlik eder.